Сценарій розваги «Добре поруч із мамою»

Сценарій спільної розваги з родителями до Дня Матері «Добре поруч із мамою» для середньої групи дитячого садка

Автори сценарію: вихователі Власова Наталя Михайлівна, Листова Тетяна Арсентіївна, музичний керівник Кузнєцова Лариса Іванівна, Дитячий садок N22 "Загадка" м. Северодвинск

Вихователь: Хто любов'ю зігріває, Геть усе встигає, Навіть пограти чуйний? Хто тебе завжди утішить, И умиє, і зачеше, У щічку поцілує - чмок? Діти: Моя ненька рідна! Вихователь: Мама... Яке рідне й близьке слово!.

Театр іграшок по віршах В. Степанова «Добре поруч із мамою»

(по віршах В. Степанова, за участю мамів) Батькам пропонується озвучити вірші шумовими інструментами (бубонці, шаркунки, сопілочка).

Вірші дітей

Моя мамa краще всіх! 1. Якщо мені буває боляче, Мама доброю рукою Заспокоює болю И несе із собою спокій. 2. І коли іграшці нової Галасливо радуюся я, Посміхається із мною Мама мила моя. 3. Нехай несе із собою вітер Те, що всім відкрию я: У цілому світі, у цілому світлі Мама краще всіх - моя. 4. Нашої мами немає краще, Немає доголи її, нежней, Станемо назавжди слухняні, И поздоровимо матерів! 5. Їм бажаємо тільки щастя, Щоб спокійно на душі, Щоб пішли з душі негоди, Молодіти й гарнішати! Танець - запросити мамів на танець «Разом з нами» клас. «Аеробика для дітей».

1.Рубрика «Ми знаємо один одного»

Питання для мамів: - Що ви знаєте про своїх дітей? 1. Що найбільше любить ваша дитина з їжі? (Відповіді ви з'ясували за лаштунками до початку вечора). 2. Чим вона захоплюється? 3. Що означає її ім'я? 4. Улюблений мультфільм або кінофільм. - Що діти знають про мамів?

Питання для дітей:

1. Що мама найбільше любить робити? 2. Який улюблений одяг мами? 3. Яка улюблена телепередача? Мама: Як круто бути мамою двох пацанів. І це будь-якому зрозуміло без слів. Бути мамою дівчисьок, звичайно, не те. Там ляльки, посудка, больничка, лото... Там пишні спідниці й коси до п'ят... Мені ж подарував Бог... двох пацанят. Я вивчу з ними всі марки машин, А стануть постарше - всі види їхніх шин. Ще підростуть і мене освітять, Як діють стартер, кардан і домкрат. Без них я могла б нічого не довідатися. Навіщо потрібний лобзик? Невже цілувати? Лещата нам навіщо? Щоб тискати когось? Підшипники - чтой те? Із шипами чогось? Так багато всього, що могло пройти мимо... Але от воно щастя - ДВА хлопці, ДВА сини... Дитина: Тільки мама розуміє, Навіть якщо ти не правий. Тільки мама обіймає, Всіх родней на світі ставши.

2.Рубрика «Читаюча сім'я»

Перевіримо, як ви уважно читаєте дітям казки. Питання: 1. Всіх важней вона в загадці, Хоч і в льосі жила: Ріпку витягтися із грядки Дідові з бабкою допомогла. (мишка) 2.Чекали маму з молоком, А пустили вовка в будинок. Хто ж були ці Маленькі діти? (семеро цапенят) 3. Уплітаючи калачі, Їхав хлопець на печі. Прокотився по селу И женився на царівні. (Емеля з казки «По щучому веленью») 4. Ця скатертина знаменита Тим, що годує всіх до сита, Що сама собою вона Смачних страв повна. (скатертина - самобранка) 5.Солодкий яблук аромат Заманив того птаха в сад. Пір'я світяться вогнем, И світлі навколо, як удень. (Жар-птиця) 6. Знає утоку, знає птах, Де Кощія смерть таїтися. Що ж це за предмет? Дай дружок скоріше відповідь. (Голка) 7. Як у Баби в Яги Немає зовсім однієї ноги, Зате є чудовий Апарат літальний. Який? (ступа) 8. Утекли від грязнули Чашки, ложки й каструлі. Шукає їх вона, кличе И в дорозі сльози ллє. (Федора) 9. І зайча, і вовчиця - Усі біжать до нього лікуватися. (Айболит) 10. У гості до бабусі пішла, Пироги їй понесла. Сірий Вовк за нею стежив, Обдурив і проковтнув. (Червона Шапочка) 11. У Золушки з ніжки Звалилася випадково. Була не простою вона, А кришталевої. (Туфелька)

3.Рубрика «Спортивна сім'я»

Гри з повітряними кульками: Гра «Забавний слалом» - між гравцями розтягується велика хустка або фіранка, один край піднімається, зображуючи гірку. Під музику гравці перекочують кульку долілиць, не даючи йому впасти на підлогу. Потім піднімається протилежний край, гра триває... Гра «Воллейбол» - перекинь кульку один одному. Кульки - по кількості гравців. Гра «Веселі пінгвіни» - пройди, затисши кульку між ніг. Гра «Сама весела сім'я» або гра «Усміхнений смайлик» - зі шматочків липкої стрічечки на повітряній кульці з'являються вічка, реснички, посмішка. Дитина: Устану я з ранку раніше, Адже сьогодні мамин день, Щастя побажати, поздоровити Треба маму скоріше!

4. Рубрика «Краща господарка»

Наші мами -чудові господарки. По магазинах ходять, всі ціни знають. Зараз проведемо бліц - турнір! Скільки коштує буханець хліба - дарницький? Літр молока? Скільки коштує кілограм цвяхів? Десяток яєць? Пральний порошок? Губна помада? Гра «Відгадай на дотик» Мами люблять готовити своїх дітей щось смачне. І навіть із закритими очами можуть розрізнити продукти: гречка, квасоля, горох, рис, борошно, крохмаль.

Вірш:

Бережіть своїх дітей, Їх за витівки не лайте. Зло своїх невдалих днів Ніколи на них не зривайте. Не гніваєтеся на них всерйоз, Навіть якщо вони провинилися, Нічого немає дорожче зліз, Що з ресничек рідних скотилися. Якщо валить утома з ніг Подолати з нею немає сили, Ну а до Вас підійде синок Або руки простягне дочка. Обійміть міцніше їх, Дитячій ласкою дорожите Це щастя - коротка мить, Бути щасливими поспішите. Адже стануть як сніг навесні, Промайнуть дні златие ці И покинуть вогнище рідний Повзрослевшие Ваші діти. Нехай діти радують вас успіхами, онуки дарують доброту й увагу. Нехай кожний ваш день буде наповнений чоловічою турботою й підтримкою. Тепла сімейного вогнища, здоров'я, любові й розуміння! Залишилося сказати тільки одне: не забувайте батьків, бережіть матерів... Чаювання (до свята діти разом з вихователями зробили тісто, формочками - печиво, пекли в дитячому садку на кухні).